V Děčíně zahájili turistickou sezonu

2. 5. 2023

České středohoří má rozhodně co nabídnout a nikdo se v něm ani letos nudit nebude. Turistická sezóna byla zahájena.

Šanci přesvědčit se měli všichni ti, kteří v sobotu 15. dubna dorazili do Děčína na Smetanovo nábřeží. Po dvou letech se tady konalo zahájení turistické sezóny s nabitým celodenním programem, jehož součástí bylo i odemčení Labské stezky.

České středohoří nadchne nejen cykloturisty a turisty, ale také milovníky přírody, protože se jedná o významnou přírodovědnou lokalitu. Žijí zde například bobři evropští nebo jsou zde přirozená hnízdiště sokolů stěhovavých.

Video:

Nejnovější články

15. 9. 2023

Na stáří vás mohou zajistit investice

Finanční zajištění na stáří je velkým tématem. Někteří lidé nechtějí důvěřovat státu a jeho důchodům, a proto volí alternativní metody. Investice jsou nejvhodnějším způsobem.

13. 9. 2023

O značku Regionální potravina je rekordní zájem

Pátý ročník akce Dožínky na Letné pořádalo Ministerstvo zemědělství společně se Státním zemědělským a intervenčním fondem. Cílem obou těchto institucí je i tímto způsobem podpořit české farmáře a producenty potravin.

19. 8. 2023

U Brna opět našli migranty

Nákladní auto s maďarskou poznávací značkou, které v nákladovém prostoru převáželo 58 migrantů, zastavili jihomoravští policisté na dálnici D1 u Brna. Řidič z místa utekl.