Konference o kyberbezpečnosti

4. 5. 2023

Děti tráví v on-line světě stále více času. Neuvědomují si rizika, která s sebou online svět nese. Proto se konala ve Zlíně konference.

Kyberbezpečnost je v dnešní době jedním z nejdůležitějších témat, zvláště u mladších generací. Měli by si totiž uvědomit rizika, která s sebou online svět nese, a dokázat se před potencionálními hrozbami chránit.

Proto se nejen mezi dětmi, ale také pedagogy, konají nejrůznější přednášky a workshopy. Jeden zavítal také do Zlína.
Cílem přednášek a setkání je, aby školy poskytovaly dětem bezpečné prostředí při používání digitálních technologií. Pokud nějaký problém nastane, musí děti vědět kam a na koho se mohou obrátit.

Video:

Nejnovější články

26. 9. 2023

Muž pobodal v Brně školačku

V Brně málem došlo k tragédii. Jenom díky duchapřítomným kolemjdoucím nepřišla o život teprve čtrnáctiletá dívka. Přímo na ulici ji napadl muž pod vlivem drog.

21. 9. 2023

Nizozemský den na oslavu partnerství s Veenendaalem

Na oslavu výročí v sobotu Horní náměstí zaplnili stánky nizozemských specialit. Jedli se sledě, síry, obouvali dřeváky, hrály se hry a kvízy, nechyběly výstavy, kreativní dílny nebo workshopy s výtvarníkem.

15. 9. 2023

Na stáří vás mohou zajistit investice

Finanční zajištění na stáří je velkým tématem. Někteří lidé nechtějí důvěřovat státu a jeho důchodům, a proto volí alternativní metody. Investice jsou nejvhodnějším způsobem.

13. 9. 2023

O značku Regionální potravina je rekordní zájem

Pátý ročník akce Dožínky na Letné pořádalo Ministerstvo zemědělství společně se Státním zemědělským a intervenčním fondem. Cílem obou těchto institucí je i tímto způsobem podpořit české farmáře a producenty potravin.