Přívoz Hraničář byl spuštěn na vodu

2. 5. 2023

Oblíbený přívoz, který zajišťuje přepravu osob je opět v provozu a těší se na své cestující.

Přívoz Hraničář, který zajišťuje přepravu osob, automobilů a motocyklů z Frymburku na Frýdavu a zpět, byl opět spuštěn na vodu a v pátek 21. dubna v devět hodin ráno zahájil svou plavební sezónu.

Provozní doba je neměnná jako v předchozích letech. Přívoz vyráží každé ráno v devět hodin. V dubnu je otevřeno do 16 hodin. Provozní doba se v dalších měsících prodlužuje. Od července je přívoz otevřený až do 20 hodin.

Ve Frymburku nekotví pouze přívoz Hraničář, ale také menší výletní loď Marta, která slouží místním i turistům zejména v létě a o víkendech. Ceny zůstávají stejné jako v loňském roce.

Video:

Nejnovější články

26. 9. 2023

Muž pobodal v Brně školačku

V Brně málem došlo k tragédii. Jenom díky duchapřítomným kolemjdoucím nepřišla o život teprve čtrnáctiletá dívka. Přímo na ulici ji napadl muž pod vlivem drog.

21. 9. 2023

Nizozemský den na oslavu partnerství s Veenendaalem

Na oslavu výročí v sobotu Horní náměstí zaplnili stánky nizozemských specialit. Jedli se sledě, síry, obouvali dřeváky, hrály se hry a kvízy, nechyběly výstavy, kreativní dílny nebo workshopy s výtvarníkem.

15. 9. 2023

Na stáří vás mohou zajistit investice

Finanční zajištění na stáří je velkým tématem. Někteří lidé nechtějí důvěřovat státu a jeho důchodům, a proto volí alternativní metody. Investice jsou nejvhodnějším způsobem.

13. 9. 2023

O značku Regionální potravina je rekordní zájem

Pátý ročník akce Dožínky na Letné pořádalo Ministerstvo zemědělství společně se Státním zemědělským a intervenčním fondem. Cílem obou těchto institucí je i tímto způsobem podpořit české farmáře a producenty potravin.