Dobrogolf s Klárou Spilkovou

10. 7. 2023

Každý kdo se chopil hole, přispěl startovným na dobrou věc. Jako bonus si mohl zahrát s nejlepší českou golfistkou současnosti Klárou Spilkovou. Ta je tváří Dobrogolfu.

Bum odpal. Míčky létají vzduchem, sunou se po greenech a při troše umění a štěstí zapadnou tam, kam zapadnout mají. Pravidla jsou vcelku jednoduchá a jasná, kdo pokoří všech 18 jamek s nejmenším počtem ran, ten vyhrává.

V pátek o vítězství až tak nešlo. Organizátoři ze spolku Dobré místo pro život v čele s patronem turnaje, bývalým fotbalovým reprezentantem Davidem Rozehnalem, každý rok vybírají vhodného příjemce finančního daru. Letos z výtěžku podpoří revitalizaci zahrady v Hospicu na Svatém Kopečku.

I díky Kláře Spilkové Dobrogolf opět dostál svému názvu i účelu. Na novou zahradu Hospice účastníci vybrali a vydražili celkem 97 000 Kč.

Video:

Nejnovější články

21. 9. 2023

Nizozemský den na oslavu partnerství s Veenendaalem

Na oslavu výročí v sobotu Horní náměstí zaplnili stánky nizozemských specialit. Jedli se sledě, síry, obouvali dřeváky, hrály se hry a kvízy, nechyběly výstavy, kreativní dílny nebo workshopy s výtvarníkem.

15. 9. 2023

Na stáří vás mohou zajistit investice

Finanční zajištění na stáří je velkým tématem. Někteří lidé nechtějí důvěřovat státu a jeho důchodům, a proto volí alternativní metody. Investice jsou nejvhodnějším způsobem.

13. 9. 2023

O značku Regionální potravina je rekordní zájem

Pátý ročník akce Dožínky na Letné pořádalo Ministerstvo zemědělství společně se Státním zemědělským a intervenčním fondem. Cílem obou těchto institucí je i tímto způsobem podpořit české farmáře a producenty potravin.