Chcete se potkat s celebritou?

2. 5. 2023

Blíží se zahájení Zlín film Festu a pořadatel vítá každého dobrovolníka.

Největší a nejvýznamnější akce v regionu se pomalu blíží. Jde o Zlín film Fest, který odstartuje na den dětí 1. června. Bez zapojení dobrovolníků by však nebylo možné událost tak velkého rozsahu zrealizovat. Proto i letos máte možnost zapojit se také.

Můžete nahlédnout do festivalového zákulisí, potkáte slavné osobnosti a uvidíte jak probíhají všechny přípravy slavného festivalu. Za odměnu získá každý dobrovolník například vstupenky do kina nebo letního kina.

Pokud je vám tedy více jak 15 let, neváhejte se zapojit. Pořadatelé uvítají všechny, kteří si chtěji užít festival i z jiné strany. Potřebné informace o festivalu i dobrovolnictví najdete na stránkách www.zlinfest.cz.

Video:

Nejnovější články

21. 9. 2023

Nizozemský den na oslavu partnerství s Veenendaalem

Na oslavu výročí v sobotu Horní náměstí zaplnili stánky nizozemských specialit. Jedli se sledě, síry, obouvali dřeváky, hrály se hry a kvízy, nechyběly výstavy, kreativní dílny nebo workshopy s výtvarníkem.

15. 9. 2023

Na stáří vás mohou zajistit investice

Finanční zajištění na stáří je velkým tématem. Někteří lidé nechtějí důvěřovat státu a jeho důchodům, a proto volí alternativní metody. Investice jsou nejvhodnějším způsobem.

13. 9. 2023

O značku Regionální potravina je rekordní zájem

Pátý ročník akce Dožínky na Letné pořádalo Ministerstvo zemědělství společně se Státním zemědělským a intervenčním fondem. Cílem obou těchto institucí je i tímto způsobem podpořit české farmáře a producenty potravin.