Ceny pražských koupališť

Letní sezóna právě začíná a většina z nás zjišťuje, kde se v Praze zchladit. V hlavním městě máme přes 15 koupališť. A my jsme se podívali na některá z nich. Nejlevnější vstup na pražské koupaliště nabízí koupaliště Motol. Už za 100 Kč zde pořídíte celodenní vstupné, zlevněné pak za 60 Kč. Motol je přírodní koupaliště kam může kdokoliv i se zvířátky. Návštěvníci mohou využít i hezké občerstvení.

O 50 Kč dražší je koupaliště Divoká Šárka. Celodenní vstupné pro dospělého stojí 150 Kč, dětské pak 60 Kč. Kartou zde sice nezaplatíte, ale můžete se svézt na tobogánu či si zahrát beachvolejbal. 170 Kč stojí vstupné na koupaliště Klánovice pro dospělého, za děti zaplatíte 110 Kč. Platit můžete pouze v hotovosti, ale navíc zde můžete využít minigolf či trampolíny.

Dalším v našem seznamu jsou Kolovraty. Vstupné tu pro dospělého stojí 200 Kč a pro dítě 135 Kč. Platit se dá jak kartou, tak hotově. Jako bonus je zde sauna a písečná pláž.

Z těch dražších je koupaliště Na Petynce. Vstupné je tu za 220 Kč a pro dítě za 130 Kč. Můžete platit i kartou. Je zde k dispozici také tobogán, brouzdaliště a pro ty odvážnější i plavecké skokánky. Praha nabízí spoustu možností, jak strávit příjemný den u vody.

Související příspěvky