Studentky pomáhaly propagovat kraj v americké TV

8. 5. 2023

Podívejte se na vysílání Česko-americké kabelové televize o Olomouckém kraji. Podílely se na něm i dobrovolnice z regionu.

Až z Floridy přiletěl studentkám z oboru mediální komunikace z teologické fakulty Univerzity Palackého poděkovat majitel televizní společnosti John Honner. Podílely se na vysílání Česko-americké televize o Olomouckém kraji. Praxi studentek si velmi chválí. Především jejich snahu o propagaci tak krásné země jako je Česko.

Všechny tři dostanou doporučení do zaměstnání v angličtině a v češtině.

Nekomerční Czech American TV USA dlouhá léta propaguje České regiony a kulturní dědictví. V zahraničí v čele unikátního programu v angličtině stojí právě rodák z jižní Moravy, producent John Honner. Snaží se oslovit nejen krajany po celém světě, ale i diváky, kteří toho o České republice mnoho nevědí.

Video:

Nejnovější články

21. 9. 2023

Nizozemský den na oslavu partnerství s Veenendaalem

Na oslavu výročí v sobotu Horní náměstí zaplnili stánky nizozemských specialit. Jedli se sledě, síry, obouvali dřeváky, hrály se hry a kvízy, nechyběly výstavy, kreativní dílny nebo workshopy s výtvarníkem.

15. 9. 2023

Na stáří vás mohou zajistit investice

Finanční zajištění na stáří je velkým tématem. Někteří lidé nechtějí důvěřovat státu a jeho důchodům, a proto volí alternativní metody. Investice jsou nejvhodnějším způsobem.

13. 9. 2023

O značku Regionální potravina je rekordní zájem

Pátý ročník akce Dožínky na Letné pořádalo Ministerstvo zemědělství společně se Státním zemědělským a intervenčním fondem. Cílem obou těchto institucí je i tímto způsobem podpořit české farmáře a producenty potravin.